Kalendarium

O firmie

MiMed jest firmą zajmującą się ratownictwem medycznym, specjalizującą się w wykonywaniu medycznych czynności ratunkowych w warunkach pozaszpitalnych, prowadzeniu szeroko pojętej edukacji i doradztwa z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa, a także wyposażenia podmiotów ratownictwa medycznego w umundurowanie ochronne i sprzęt pierwszej pomocy.

Swoją działalność realizujemy poprzez:

  • pracę w zespołach wyjazdowych ratownictwa medycznego,
  • profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego,
  • tworzenie systemów ratowniczych w przedsiębiorstwach i innych obiektach pożytku publicznego,
  • profesjonalne zabezpieczenia medyczne imprez,
  • wykonywanie profesjonalnych pokazów pierwszej pomocy i ratownictwa z użyciem ambulansu wyjazdowego

Kadrę naszej firmy tworzą specjaliści w swoich dziedzinach: lekarze, ratownicy medyczni, specjaliści ratownictwa medycznego, ratownicy OSP KSRG, funkcjonariusze służb MSWiA.

Programy i plany wynikowe prowadzonych przez nas kursów i szkoleń uwzględniają najnowsze międzynarodowe wytyczne dotyczące resuscytacji i pierwszej pomocy tworzone w oparciu o wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji.

Szkolenia i kursy realizujemy na terenie całego kraju. Program i tematykę szkolenia dostosowujemy do potrzeb naszego klienta, a realizacja następuje w wyznaczonym przez klienta czasie i miejscu.Jeżeli nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.
Strona: 1,

 
Copyright @2012