Kalendarium

Kursy pierwszej pomocy,
kwalifikowanej pierwszej pomocy i ratownictwa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych szkoleń i
kursów z pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy i ratownictwa.


Programy prowadzonych przez nas kursów i szkoleń uwzględniają najnowsze międzynarodowe wytyczne dotyczące resuscytacji i pierwszej pomocy, i opierają się o wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji oraz BTLS i PHTLS.


Zajęcia prowadzimy w oparciu i dostępne metody praktycznego i teoretycznego nauczania. Wykorzystujemy prezentacje multimedialne, pokazy na fantomach, pogadanki, wykłady i inne metody wizualne.


Kursy i szkolenia w naszej firmie prowadzą czynni zawodowo specjaliści ratownictwa medycznego, pielęgniarki, strażacy, funkcjonariusze MSWiA


Szkolenia i kursy realizujemy na terenie całego kraju. Program i tematykę szkolenia dostosowujemy do potrzeb naszego klienta, a realizacja następuje w wyznaczonym przez klienta czasie i miejscu.

Prowadzimy szkolenia w zakresie

- ABC – podstawowe czynności ratujące życie,
- ABC+AED – podstawowe czynności ratujące życie z Automatyczną Defibrylacją Zewnętrzną,
- ABC+AED + inne stany zagrożenia zdrowia i życia,

- KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy - najwyzszego stopnia ratowniczego dla osób nie posiadających medycznego wykształcenia
- Pokazów i instruktaży dla dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych
- Szkoleń dla nauczycieli i opiekunów grup zorganizowanych

- Kursów pierwszej pomocy dla młodych rodziców
- Safe Driving – zachowania w miejscy wypadku oraz przygotowujące kursantów szkół jazdy do egzaminu,
- BLS z elementami KPP – podstawowe czynności ratujące życie z użyciem sprzętu ratowniczego.

 

 

Na życzenie klienta istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia skierowanego bezpośrednio na zagrożenia wynikające ze specyfiki przedsiębiorstwa klienta, jak i szkoleń stanowiskowych.

Po wykonaniu szkolenia istnieje możliwość zlecenia naszej firmie wyposażenia Państwa przedsiębiorstwa w sprzęt pierwszej pomocy oraz profesjonalnego doradztwa w organizowaniu systemów i punktów udzielania pomocy na terenie zakładu.

Wszystkie nasze szkolenia kończą się wydaniem certyfikatów z dwu letnim okresem ważności kursantom, którzy pozytywnie zaliczą egzamin teoretyczno-praktyczny z zakresu odbytego szkolenia.

Ponadto po 6 miesiacach od szkolenia oferujemy BEZPŁATNE spotkanie debriefingowe z kursantami w celu przypomnienia i odświeżenia nabytej wcześniej wiedzy i umiejętności.
 

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ:

Strona: 1,

 
Copyright @2012