Skip links

II Zachodniopomorskie Manewry Ratownictwa PCK

Już jutro ruszają II Zachodniopomorskie Manewry Ratownictwa PCK, których celem jest integracja środowiska systemu Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża z okazji 100-lecia organizacji. W wydarzeniu wezmą udział Grupy Ratownictwa PCK z: Poznania, Bydgoszczy, Bielska Białej, Warszawy, Przemyśla, Wrocławia, Opola, Wejherowa, Trójmiasta oraz zaprzyjaźniona Grupa
z Niemieckiego Czerwonego Krzyża DRK Rugia – Stralsund. Będą to przede wszystkim jednostki, które w przypadku realnego zagrożenia, będą w stanie działać w dłuższym okresie czasu na naszym terenie. Organizatorem Mistrzostw i Manewrów jest Grupa Ratownictwa PCK Koszalin i jednostki współorganizujące – OSP Wołczkowo, OSP Gryf Szczecin oraz OSP Mielenko. Zaproszone zostały również jednostki zawodowe: PSP, Policji, służby miejskie Koszalina.
 
Cieszy nas bardzo możliwość wspierania i pomocy w organizacji jednej z największych imprez ratowniczych w naszym regionie. Od wielu lat współpracujemy z Grupą Ratownictwa PCK Koszalin wspierając swoje działania.
 
#MiMedGRPCKKoszalin